Snehobiela v severskom štýle

V čom spočíva atraktivita škandinávskeho štýlu? Prečo je tento spôsob zariaďovania interiérov stále v obľube a jeho popularita neustále narastá?

Nové štýlové odtiene v rade Decorhit Color

Vnímanie interiérového dizajnu je veľmi subjektívne. Niektorým ľuďom sa páčia najnovšie architektonické trendy, iný preferujú skôr tradičnejšie dizajnové štýly a k tomu si zväčša aj prispôsobujú svoje bývanie. Naša nová škála odtieňov sa inšpirovala viacerými štýlmi a podľa príbuznosti sú odtiene zoskupené do piatich skupín.

Albapuru kúpite aj cez internet

Interiérovú farbu Albapura si môžete zakúpiť aj cez internetové predajne. Tu je zoznam našich partnerov, ktorý ponúkajú okrem interiérových farieb aj nátery na ostatné povrchy ako drevo, kov alebo betón.

Psychológia bielej farby

Farby môžu mať rôzne významy, symboliku a asociácie v kultúrach. Významnú úlohu v symbolike má aj biela farba. Biela je najľahšia farba, symbolizuje čistotu, nevinnosť a integritu. Veľkňazi staroveku nosili šaty v tejto farbe hlavne kvôli svojej bielej mágií. Nesmela chýbať na dôležitých rituáloch a to sa pretransformovalo do obradov dneška. Uzatváranie manželstva, krstenie, či oslavovanie rôznych iných náboženských sviatkov sa nezaobíde bez bielej.

Charitatívna akcia s Albapurou

Albapura vie nie len rozžiariť Váš domov, dokáže aj pomáhať v školách. Dnes už sa žiaci na Spojenej škole v Bratislave môžu tešiť z vynovených snehobielych priestorov.

Ako si vymaľovať izbu

Ako si vybrať správny maliarsky valček?

Na trhu je viacero druhov valčekov od rôznych výrobcov, preto je celkom náročné vybrať si vhodný maliarsky valček. Aby maľovanie stien bolo čo najefektívnejšie, ponúkame vám našu špecifikáciu valčekov. Pri výbere valčeka rozhoduje veľkosť valčeka, podklad, dĺžka vlasov a druh nanášanej farby.

Sieť predajní farieb U MALIARA

Ak ste sa rozhodli zakúpiť snehobielu farbu Albapura, navštívte naše podnikové predajne Chemolak alebo si môžete vybrať niektorého z našich obchodných partnerov.
U maliara Chemolak