K výberu obalov pre Albapuru sme pristupovali zodpovedne, čo sa prejavilo aj na výsledku. Výborné parametre tohto produktu sme doplnili nápaditým obalom, ktorý vie zaujať nie len po vizuálnej stránke ale aj svojimi ergonomickými vlastnosťami.

Albapura v atraktívnom kabáte

Naše vedrá dokážu optimálne využívať priestor či už na palete alebo na polici. Výber tohto tvaru sa ukázal ako dobrý krok, pretože obal opierajúci sa o štyri rohy dodáva vysokú stabilitu pri prevoze alebo priamo pri práci s farbou. Pre lepšiu manipuláciu sme všetky varianty balení vybavili pevným kovovým držadlom, ktoré umožňuje pohodlne prenášať aj väčšie hmotnosti náplne. Všetky ergonomické vlastnosti sú primárne zamerané na zvýšenie komfortu pri maľovaní. Rovné steny obalu oceníte najmä pri naberaní farby na valček, pri uchytení mriežky alebo otieraní valčeka o mriežku. Valčekom sa dostanete aj do rohov vedra, takže dokážete jednoducho vybrať a spotrebovať všetku farbu. Dizajn vedra taktiež vytvára ideálnu plochu pre prehľadné zobrazenie všetkých dôležitých informácii. Materiál balenia je 100% recyklovateľný a hygienicky nezávadný polyetylén. Vďaka použitiu najtenšej možnej steny a modernej technológie výroby obalu sme minimalizovali spotrebu materiálu pri výrobe.

Albapura je skvelá farba, ktorá si zaslúži takýto obal s perfektným grafickým dizajnom. My pevne veríme, že si vás dokáže získať nie len atraktívnym vzhľadom, ale aj svojimi výnimočnými vlastnosťami.

Sieť predajní farieb U MALIARA

Ak ste sa rozhodli zakúpiť snehobielu farbu Albapura, navštívte naše podnikové predajne Chemolak alebo si môžete vybrať niektorého z našich obchodných partnerov.
U maliara Chemolak