O farbe Albapura sme sa dozvedeli od kamarátky, ktorá pracuje v Chemolaku a rozhodli sme sa pre ňu na jej odporúčanie. Takisto aj podľa popisu krycích vlastností a vynikajúcej belosti, ktorá bola pre nás podstatná. Na omietnutie stien boli použité strojové sadrové omietky. Povrch stien pred samotnou aplikáciou náteru bol ošetrený penetračným náterom Decorhit P.

Malovanie

Zvolili sme nanášanie farby pomocou technológie striekania – Airless fy Storch.  Plocha stien bola 550 m2. Spotreba farby bola na prvý nástrek 3x 20 kg a na druhý krát 4x 20kg. Pracovalo sa s ňou veľmi dobre, maliar si len pochvaľoval. Avšak druhá vrstva bola nanášaná pri teplote nad 30 °C, kde bola spotreba farby o čosi väčšia.

S použitým produktom Albapura sme naozaj spokojní. Farba prekryla všetko na dvakrát. Výsledok je super a navyše príjemne v celom dome vonia. Prekvapila nás najmä krycia schopnosť produktu, keďže sa steny striekali len dva krát. Ostatní susedia maľovali novostavbu 3 – 4 krát

Tomáš, Horná Streda

Sieť predajní farieb U MALIARA

Ak ste sa rozhodli zakúpiť snehobielu farbu Albapura, navštívte naše podnikové predajne Chemolak alebo si môžete vybrať niektorého z našich obchodných partnerov.