O farbe Albapura sme sa dozvedeli od kamarátky, ktorá pracuje v Chemolaku a rozhodli sme sa pre ňu na jej odporúčanie. Takisto aj podľa popisu krycích vlastností a vynikajúcej belosti, ktorá bola pre nás podstatná. Na omietnutie stien boli použité strojové sadrové omietky. Povrch stien pred samotnou aplikáciou náteru bol ošetrený penetračným náterom Decorhit P.

Aplikácia Albapury v novostavbe

Malovanie

Zvolili sme nanášanie farby pomocou technológie striekania – Airless fy Storch.  Plocha stien bola 550 m2. Spotreba farby bola na prvý nástrek 3x 20 kg a na druhý krát 4x 20kg. Pracovalo sa s ňou veľmi dobre, maliar si len pochvaľoval. Avšak druhá vrstva bola nanášaná pri teplote nad 30 °C, kde bola spotreba farby o čosi väčšia.

S použitým produktom Albapura sme naozaj spokojní. Farba prekryla všetko na dvakrát. Výsledok je super a navyše príjemne v celom dome vonia. Prekvapila nás najmä krycia schopnosť produktu, keďže sa steny striekali len dva krát. Ostatní susedia maľovali novostavbu 3 – 4 krát

Tomáš, Horná Streda

Sieť predajní farieb U MALIARA

Ak ste sa rozhodli zakúpiť snehobielu farbu Albapura, navštívte naše podnikové predajne Chemolak alebo si môžete vybrať niektorého z našich obchodných partnerov.
U maliara Chemolak