Albapura vie nie len rozžiariť Váš domov, dokáže aj pomáhať v školách. Dnes už sa žiaci na Spojenej škole v Bratislave môžu tešiť z vynovených snehobielych priestorov.

Charitatívna akcia s Albapurou

Zapojili sme sa do charitatívnej akcie, ktorú organizoval Cech maliarov Slovenska. Spoločnosť Chemolak a.s., ako generálny partner cechu, sponzorsky zabezpečil všetky potrebné nátery a pomocné prípravky. Najväčšiu plochu pokryla naša snehobiela Albapura a tak sa príjemná vôňa mohla rozniesť po chodbách Spojenej školy na Hálkovej ulici v Bratislave. Nie len Albapuru na steny, ale aj ostatné nátery na dvere, sokle a stĺpy nanášali profesionáli  a odborníci na slovo vzatí z Cechu maliarov. Aby všetko stihli za jeden deň, na pomoc si privolali maliarov z Čiech, Slovinska a Maďarska, v celkovom počte 42 maliarov a taktiež učňov zo Strednej školy stavebnej z Nových Zámkov. Akcia sa konala v piatok 4. októbra. Stihli sa vynoviť dve poschodia školských chodieb a jedáleň školy. Veríme, že sme tak spoločne s Cechom a ostatnými partnermi dokázali spríjemniť prostredie nie len učiteľom, ale urobiť radosť aj hendikepovaným deťom vzdelávajúcich sa na tejto škole.

„Náš 3. ročník Charitatívnej akcie organizovanej na Špeciálnej základnej škole pre deti s autizmom v Bratislave sme spoločnými silami zvládli na výbornú. Ďakujem generálnemu sponzorovi za profesionálny prístup, od obhliadky objektu školy, zadefinovanie si náterových hmôt a ich kompletnej dodávky, komunikáciu a doladenie slávnostného odovzdávania cien.“ná ponuka produktovej rady DECORHIT COLOR a FRESH

Sieť predajní farieb U MALIARA

Ak ste sa rozhodli zakúpiť snehobielu farbu Albapura, navštívte naše podnikové predajne Chemolak alebo si môžete vybrať niektorého z našich obchodných partnerov.
U maliara Chemolak